• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 571 634 280
  • +420 607 982 689

O nás

Společnost H-TIPOL Halašta, spol. s r. o. se specializuje na výrobu široké řady výrobků z pěnového a extrudovaného polystyrenu, které nachází uplatnění v různých aplikacích a oborech činnosti. Firma H-TIPOL Halašta byla založena bratry Zdeňkem a Milanem Halaštovými v roce 1996 po dlouholetých zkušenostech a praxi v tomto oboru.

Oba dva podnikatelé započali svoji činnost jako fyzické osoby, podnikající na základě živnostenského oprávnění. Tenkrát jako provozovna sloužily prostory stodoly u rodinného domu v obci Zašová.

V roce 1998 bylo rozhodnuto o koupi pozemku v místní rozvíjející se průmyslové zóně Luhy pro výstavbu nového objektu provozovny. Výstavba první etapy byla zahájena ještě téhož roku na podzim. První část nového objektu byla úspěšně zkolaudována v červnu roku 2000 a po nainstalování technologického zařízení se zde začalo vyrábět.

Téměř ihned po dokončení první etapy se započalo s výstavbou druhé etapy. Tou je sklad a dílna pro finální kompletaci výrobků. Tyto nové prostory byly zkolaudovány a výroba v nich začala v prosinci 2001.

Do této doby vystupovali oba podnikatelé víceméně samostatně. V roce 2000, po přestěhování do nové provozovny, byla mezi Zdeňkem Halaštou a Milanem Halaštou sepsána smlouva o společenství. Rovněž toho roku vytvořeno společné logo a od této doby vystupují oba podnikatelé společně pod jménem H-TIPOL Halašta - Zpracování polystyrenu.

V roce 2014 byla založena nová obchodní společnost H-TIPOL Halašta, spol. s r.o., která převzala veškerou výrobní a obchodní činnost.

Dnes je společnost H-TIPOL Halašta, spol. s r. o. prosperující organizací, která klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a snaží se o co největší spokojenost svých zákazníků.

Provozovna o nas