• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 571 634 280
  • +420 607 982 689
Vážení zákazníci, naše společnost bude od 22.7. do 2.8. uzavřena z důvodu celofiremní dovolené. H-TIPOL team Dear customers, our company will be closed from 22.7. to 2.8. because of company holiday. H-TIPOL team.

Polystyrenové nápisy a loga

Polystyrenové nápisy a loga vyrábíme jak pro použítí v interiéru tak v exteriéru. Pro výrobu používáme buď klasický polystyren EPS nebo speciální extrudovaný tvrzený polystyren, který je určený přímo pro takovéto aplikace.  Výroba probíhá na počítačem řízených CNC strojích.

Spolupráce se zákazníkem probíhá tak, že buď zákazník dodá podklady v elektronické podobě (formáty pdf, cdr, dxf, ai), nebo nebo dodá podklady v papírové podobě a my si je převedeme sami. Nabízíme také komplexní zpracování zakázky od návrhu loga až po jeho výrobu a dodání zákazníkovi to nejen v rámci ČR. Spolupracujeme jak s konečnými zákazníky tak i renomovanými reklamními agenturami a grafickými studii.

Loga a nápisy dodáváme i konečnými povrchovými úpravami. Používáme vysoce kvalitní akrylátové barvy předních světových výrobců. Provádíme ale i speciální povrchové úpravy jako je sádrová struktura, laminát, uhlík, přelakovaný písek atd. V případě potřeby nápisy osadíme úchyty pro uchycení na zeď nebo zavěšení pod strop.